Pieces | Postavy

3. listopadu 2012 v 16:22 | Berry |  Pieces


Seznamte se s postavami!Tohle je Samantha. Je jí 17 a půl. Chodí s Ianem, ale nikdo pořádně neví, jestli ho fakt miluje, nebo si s ním jenom hraje jako se všema. Je to něco jako včelí královna. Kdykoliv se něco děje, vypadá to jako že to nejdřív musí odsouhlasit miss Samantha. Její nejlepší kamarádka je Claire. Ty dvě jsou asi tak přirozené jako umělé nehty a příčesky.


A tohle je výše zmíněná Claire. Je jí jen 17. Vypadá narozdíl od Samanthy jako andílek, ale taky dokáže být pěkná mrcha, věřte mi. Zdá se, že má zálusk na Maxe, ale ten má oči pro jinou. Claire je snad jediná, které se daří mírně vyčuhovat ze Samanthina stínu. Jak dlouho tohle přátelství asi vydrží?


Tohle je Hannah. Je jí 17 a kousek. Zhluboka nenávidí Samanthu, která se vyspala s Maxem, když chodil právě s Hannou. Samantha pravděpodobně netuší, že je Hannah viděla, protože jí to Han nikdy neřekla. Momentálně chodí s Andrewem, ale moc jim to neklape, protože Hannah údajně ještě není připravená na sex. Jediná, s kým se Hannah baví, je Emily. Jenomže té už to začíná trochu lézt krkem, že musí Hanně dělat vrbu pokaždé, když se ona a Andrew pohádají. Poor Hannah.


Emily. Je jí čerstvých 18. Je to taky ještě panna, ale rozhodně okolo nedělá takový cirkus jako Hannah. Emily má slabost pro Chucka a absolutně ignoruje, že pro ní mají slabost rovnou dva. Člověk by se i divil. Vždyť to přece není taková drama queen jako Sam nebo Claire. Možná právě proto. Ráda se baví a je ochotná políbit pár žab, aby našla svého prince.


Andrew. Je mu 17 a půl. Dalo by se říct, že je z celé party asi nejnormálnější. Ikdyž.. soudě podle výběru přítelkyně.. Andrew není zrovna playboy, ale tvářičku má pěknou, co si budeme povídat. Zdá se, že pokukuje po Claire. Ta by mu snad aspoň dala, narozdíl od Hannah.


Chuck. Ve skutečnosti se jmenuje Charles, ale všichni mu říkají Chuck. Je mu 18 a spal snad s půlkou Bridgeportu. Chtěl by spát i se Samanthou, ale ta nevypadá, že by měla zájem. Možná jeho zájem o Samanthu dá vzniknout novým, nebezpečným přátelstvím..


Tohle je Ian. Je mu 17 a třičtvrtě. Jak už víme, chodí se Samanthou, ale nedá se nevšimnout si, že pokukuje po Emily. Ale nevypadá, že by se nějak strachoval, jestli ho Samantha jen nevyužívá. S nikým se moc nebaví, ale přesto nechybí na žádné párty. Možná se tak snaží dostat blíže k Emily?


Max. Je mu čerstvých 18. Nedávno se přistěhoval zpět do města a vypadá to, že mu oko spočinulo na Emily. (nebo snad na jejím hrudníku?) Baví se především s Chuckem, oba chodí vymetat večírky a spát s náhodnýma holkama. Skoro vždycky, když je nějaká párty, je to právě u Maxe. Maxi, Maxi..


Líbí se postavy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Avene Avene | Web | 3. listopadu 2012 v 17:54 | Reagovat

Líbí, líbí.. :D
Chuck!

2 LaRonnie LaRonnie | Web | 3. listopadu 2012 v 17:56 | Reagovat

Cool popisky, to je teda fakt. ;)

3 LINA LINA | Web | 8. března 2013 v 10:37 | Reagovat

Vyzerá to super! keďže ma blog zaujal rozhodla somsa  trochu prošťúrať komixy a neľutujem!! toto vyzerá perfektne! A čo musím priznať, fakt fakt prvý krát (a to som už prečítala nie jeden komix) vyzerajú tvoji simovia úplne realistický!!! Ako ľudia! Dokázala si niečo čo som u nikoho ešte nezbadala! 10 palcov hore!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama