Leden 2014

3. desing blogu - Wrecking Ball

21. ledna 2014 v 4:12 | B. |  designs

Zamilovala do těch Wrecking Ball fotek natolik, že jsem musela udělat lay. A taky když už tu není nic jiného, může to tu být alespoň hezký.
Jak jsem psala, budu se pokoušet aspoň fotit, když nic jiného, ale nejsem si jistá, jak to půjde. Miley byla focená na mém druhém uživateli, kde nemám downloady, tudíž jsem tam měla opravdu asi jen 10 downů, které jsem potřebovala. A tam to šlo. Na druhém uživateli s 5 gb downloadů je zázrak, že se hra zapne. Takže uvidíme. Něco vymyslím.

Doba zhotovení: cca 3 hodiny i s nastavením
Spokojenost: 98%

Wrecking Ball už jsem sem dávala, tak si dáme Adore you.))


Snaha byla

20. ledna 2014 v 22:47 | B.


Dneska se mi povedlo hru rozjet, jenže.. Neuvěřitelně se seká a dvakrát spadla. Chtěla jsem dofotit aspoň 7. díl Pieces, ale prostě to bohužel nejde. Snažila jsem se, fakt jo. Nechápu, proč předtím hra fungovala a teď zase ne. Takže verdikt je takový, že komix bude tak za rok, protože dřív se nového počítače nedočkám. Štve mě to, mám napsanou osnovu ke spoustě dílů dopředu a vážně bych to ráda nafotila. Jenže co se dá dělat. Pokusím se jednou za čas nafotit alespoň nějaké fotky, předpokládám, že s jedním simíkem by hra mohla alespoň trochu fungovat. Teď se jdu pokusit aspoň o nový lay. Mějte se.)

Wrecking Ball

20. ledna 2014 v 1:20 | B. |  fotky

Počítač je v nedohlednu, budu muset celé the sims přeinstalovat, protože s downloady (a tudíž s Pieces) hru už ani nespustím a bez downloadů mi hra vyhazuje problém s uložením č.12. Takže jsem naházela jen pár downloadů do hry, dala se na modlení a začala fotit. Naštěstí nic se nesekalo, nic nepadalo, takže tu pro vás mám alespoň Miley a její Wrecking Ball. Nevím, jak to budu řešit dál, každopádně pokud po reinstallu bude hra alespoň trochu fungovat, jednou za čas seberu nervy a zkusím nafotit Pieces.
Tak enjoy.))

PS: simka není má.