Infinity | Popis postav

16. dubna 2016 v 0:06 | Berry |  Infinity

Přináším popis postav z Infinity. Pár fotek zatím chybí.
Berenice Hastings
20 let. Chodí na soukromou školu spolu se Zoe, Matthewem a Marianne. Dříve chodila do školy s Theodorem a Wendy. Pracuje v obchodě s elektronikou. S Theodorem jsou nejlepší kamarádi. Dříve chodila s Nathanielem, ale zamilovala se do Matthewa. Je výbušná, povrchní a divoká, ale má i svou milou stránku.
Přezdívky: B., Berry, Ber.


Theodore Wolf
22 let. Gay. O zženštilých gayích říká, že to jsou vykrouceniny nebo vykroucený buzny. Letos maturuje spolu s Wendy. Nejlepší kamarád Berenice. Jeho čas se skládá z randění, hraní her a drbání s Berenice. Má bývalého přítele, kterému říká AIDS. Je povrchní, čímž se skvěle doplňuje s Berenice, ale je i vtipný a hodný na ty, co si to zaslouží. Je skvělým kamarádem, ale za nepřítele ho nechcete.
Přezdívky: Wolf, Theo, Noobie a Fallen.


Matthew Mayor
17 let. Hokejista. Spolužák Berenice. Nedělá snad nic jiného, než že podle jeho slov 'bodá'. Žádná holka před ním neuteče. Má přítelkyni, kterou podvádí na každém rohu. Je náladovější než holka, co má své dny. Urazí se nad každou hovadinou, ale je s ním i zábava. Je charismatický, někdy až moc. Myslíte si, že se jeho šarmu ubráníte, ale mýlíte se.
Přezdívky: Matt, May, Nymfoman.


Zoe Van Der Wall
16 let. Spolužačka Berenice. Je tak trochu mrcha a zlatokopka, ale ke svým přátelům se chová hezky. Berenice by bez ní ve škole byla ztracená. Zoe je ta, co píše zápisy a dává pozor, zatímco Berenice je na mobilu a projíždí Tinder. Když ji někdo naštve, nebojí se to dát najevo. V prváku byla zamilovaná do Matthewa, ale už ji to dávno přešlo. Momentálně dělá to, že dělá sovu mezi Matthewem a Berenice.
Přezdívky: nemá.


Marianne Adams
21 let. Chodí na stejnou školu jako Berenice, Matthew a Zoe. Před pár měsíci byla zamilovaná do Matthewa. S Berenice jsou prakticky spřízněné duše. Ve škole jsou ona, Ber a Zoe nerozdělitelné. Je milá, hodná a upřímná a nebojí se říct, co se jí nelíbí. Její snad jedinou vadou je nízké sebevědomí.
Přezdívky: Mari.


Elena Jensen
17 let. Už pár měsícu spí s Matthewem, ale snad jako jediná není zamilovaná. Matthew ji přivedl na oslavu narozenin Berenice a ty dvě se hned spřátelily. Závodně tancuje a taky podle toho vypadá. Jako jedna z mála holek dodržuje zásadu 'Chicks before dicks.'. S ničím se nepáře a žije život naplno.
Přezdívky: El, Eli.


Alison Jones
18 let. Kamarádka Berenice. Je divoká, upřímná a drogy jí nejsou cizí. Pije jako duha, ale jinak je slušná. Rok a půl měla přítele a po rozchodu se v ní probudila její nezastavitelná stránka. Potkáte ji buď opilou, nebo s kocovinou. Chodí na obchodní školu. S Berenice se seznámily před 3 lety na Twitteru. Měly svoje období, kdy se nevídaly, protože se do cesty postavily penisy, ale teď to dohánějí.
Přezdívky: Slečna Ali, Ali.

Nathaniel Darell
19 let. Bývalý přítel Berenice. Je trochu narušený. Dokáže být milý a pozorný, ale zároveň přehnaně kontrolující a sprostý. Brečí víc, než průměrná holka. Rozcházel se s Berenice snad na denní bázi, ale když to pak skončila ona, tak jí psal zamilované romány a brečel jí do telefonu.
Přezdívky: Nate.

Karen Dirt
21 let. Bývalá kamarádka Berenice. Káže vodu, pije víno. Mluví o upřímnosti, ale sama Berenice zabodala do zad tolik nožů, že teď Berenice vypadá jako držák na nože. S největší pravděpodobností je adoptovaná. V životě nepracovala a žije jen z peněz od rodičů, ale tvrdí, jak je hrozně dospělá. Nedělá nic jiného, než že chlastá jako duha, fotí se na instagram a souloží s muži o 40 let staršími, protože mají peníze. Tvrdí o sobě, že je fitness girl, přitom její hlavní zálibou je jídlo a ležení u televize.
Přezdívky: Špína, Cigna.


Wendy Big
19 let. Spolužačka Theodora. Neustále brečí, že je tlustá. Je dost náladová, ale když má dobrou náladu, je s ní i sranda. Dřív byly s Berenice kamarádky, pak se nenáviděly a teď se baví docela kultivovaně, dokonce občas jdou na kafe. Miluje knížky a dokonce se i učí. Dva roky má přítele, který teď pracuje s Berenice.
Přezdívky: Šunka, Tučibomba, Wen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama