Pieces | 1x19 | Dangerous Liaison

26. června 2016 v 21:44 | Berry |  Pieces

Jak jsem slíbila, že díly budu vydávat brzo, tak další díl je tu. Konečně jsem se zase dostala ke svojí múze, jenom jsem líná fotit další díly 2. série. :D Ale nafocených dílů mám dost. Dneska taky asi nafotím další red carpet, protože dlouho nebyl. A možná další instagramy.
Takže snad se bude díl líbit a komentář určitě potěší.
PS: 15+, je tam jedna docela odvážná scéna.


Po tom, co se Emily trochu uklidnila a dala si kafe, jí Max nabídl, že ji odveze domů. Sedli tedy do auta a vyjeli.
"Díky, že ses o mně postaral..." řekla mu Emily upřímně.
"To nestojí vůbec za řeč, to je samozřejmost." odpověděl Max a soustředil se na řízení. "Jenom mi slib, že znovu už tě z toho nebudeme muset tahat."
"Pokusim se... Ale láká to.."
"Já vím, nemysli si, že jsme nikdy s Chuckem nic neměli.."
"Asi ne v takovým množství jako já. A vy se očividně dokážete kontrolovat."
Povídali si takhle po zbytek cesty. Max sem tam Emily kontroloval v zrcátku, jestli je v pořádku.


V Brooklynu si Ian dál povídal s Hannou. Chtěl jí napsat, jak moc mu na ní záleží, ale nedokázal to. Nechtěl ji od sebe odradit. Byl poučený ze vztahu se Samanthou, kde nesměl dát znát slabost.
Hannah mezitím pořád přemýšlela nad tím, jak na ni Ian pohlíží. Pořád nemohla přijít na to, jestli ji bere jen jako kamarádku, nebo čeká něco víc. A sama nedokázala přijít na to, jak ho vidí ona sama.


Na Lower West Side se Andrew snažil dovolat Claire, aby zjistil, jestli pro mámu dorazila v pořádku. Ale jediné, čeho se dočkal, byla hlasová schránka. Přepadl ho vztek. Nevěděl proč, ale Claire nevěřil. Asi v něm pořád bylo to, jak viděl to její objetí s divným týpkem s culíčkem. Zaťal ruku v pěst a v hlavě se mu přehrávalo několik scénářů. Chtěl Claire věřit, ale nešlo to.


Na Upper West Side se neohlášeně objevila Samantha u Chucka. Věděla, že jestli se má vymanit z jejího trojúhelníku mezi Ianem a Maxem, Chuck bude nejlepší volba. Moc dobře věděla, jak si jí Chuck prohlíží. Taky v ní bylo to, jak viděla jemnou stránku Chucka, když se starali o Emily. Věděla taky, že když to neudělá teď, neudělá to už nikdy. A taky má samozřejmě své potřeby. Odhodlaně vyjela výtahem a vešla do bytu.


O pár pater níž v baru už konečně začal působit alkohol a Claire i Wadeovi rozvázal jazyk.
"Jsi krásnější, než kdy dřív." lichotil jí Wade.
"Aspoň vidíš, o co jsi přišel." ušklíbla se Claire.
"A nikdy jsem toho nepřestal litovat."
"Nech si toho. Sladký řečičky ti na mně už nepomůžou. A navíc.. s někým jsem."
"S kým?"
"Ne, že by to byla tvoje věc, ale jsem s Andrewem."
"A dokáže tě vznést k oblakům tak jako já?"
Claire se nepatrně začervenala. "Nech toho, Wade.." zavrtěla hlavou a sklopila pohled.
"Tak dokáže?" naléhal Wade.
"To není tvoje věc.."
Konverzace pokračovala ve stejném duchu. Ve vzduchu bylo sexuální napětí, které se Claire snažila ignorovat.


Nahoře nebylo potřeba slov. Chuck věděl moc dobře, za čím Samantha přišla a ani zdaleka neprotestoval. Nemusel se ani ptát, co tam dělá. Prostě přišla, hodila na něj pohled, který mluvil za vše, on ji chytil a políbil. Tak prosté to bylo. Líbali se vášnivěji a vášnivěji.


Wade vyzval Claire k tanci. Dříve spolu tancovali, i když nehrála hudba. Tanec byl jejich věc. Wade byl dobrý tanečník, dokázal by roztancovat i prkno. Což Claire pochopitelně nebyla, ale dokázal by to.
Claire věděla, že by měla co nejdříve vypadnout. Napětí ve vzduchu by se dalo snad i krájet. Ale cítila se volná. Nebyla, ale cítila se tak. Takový efekt na ni Wade měl vždycky.
I přesto, že by ji Wade nejradši chytil a přivlastnil, to neudělal. Tancovali ve vší počestnosti. Clair si nepřiznávala, že skoro při každé otočce, když k němu byla čelem, její pohled sklouzl na jeho rty. Ale snažila se to ignorovat. Claire byla skvělá lhářka a uměla lhát i sobě.


Chuck a Samantha se přesunuli do ložnice. Chuck byl skvělý milovník. A ještě lepší bylo, že v nich dvou se mísily pocity touhy i nenávisti. Samantha byla v rauši. Chuck se věnoval každému kousku jejího těla. Pro Samanthu tohle bylo vysvobození. Konečně to byl někdo, ke komu neměla žádnou citovou vazbu. Šlo jenom o sex.


Líbil se díl?
Myslíte si, že se Emily udrží?
A co Claire? Podlehne Wadeovi?
A co říkáte na Samanthu s Chuckem?


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama