Update postav pro druhou sérii

17. července 2016 v 18:19 | Berry |  Pieces 2

Rozhodla jsem se udělat trochu update popisu postav z Pieces. A taky jsem je chtěla ukázat v uniformách, protože tohle je poslední série, kdy chodí na střední. :D


Claire Dawson
Bude jí 18 let. Bydlí na Upper East Side. Queen B. Chodila s Andrewem, ale vyspala se s Wadem a Andrew na to přišel. Její nejlepší kamarádka je pořád Samantha.


Samantha Sparks
18 let. Bydlí kousek od Upper East Side. Chodila s Ianem, takže jeho smrt ji poznamenala. Měla také románek s Maxem, ze kterého se snažila dostat tím, že se vyspala s Chuckem. Nejlepší kamarádka Claire, na její trůn ve škole ji nesahá, ale všichni vědí, že kdyby ho chtěla, dostane ho.


Emily Grayson
18 let. Bydlí ve West Village. Má problém s drogami, pod jejich vlivem přišla i o pannenství. Z celé party má teď nejblíže k Maxovi, který jí dost pomohl.


Hannah Oven
Čerstvých 18 let. Bydlí na Park Avenue. Měla nehodu, ze které se naštěstí plně dostala. Kamarádila s Ianem, který ale čekal něco jiného a ona mu zlomila srdce. S jeho smrtí se vyrovnává docela zle.


Charles Preston
Skoro 19 let. Bydlí na Upper West Side. Chuck je pořád bohatý holkař.


Maxwell Evans
Skoro 19 let. Bydlí na Upper West Side. Nejlepší kamarád Chucka. Poslední dobou se dost sblížil s Emily.


Andrew Blake
18 let. Bydlí na Upper East Side. Chodil s Claire, ale ta mu zlomila srdce. Andrew teď s radostí vzpomíná na jeho vztah s Hannah.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LINA LINA | Web | 29. července 2016 v 18:22 | Reagovat

Veľmi sa páči táto úvodná foto, vyzerá to zaujímavo :) Možno by som ju ja zvolila aj za titulnú ku komixu :) Remake postáv sa mi tiež pozdáva, hlavne Chuckov pohľad a Andrew sa ti naozaj vydaril :)

2 berry-sims3 berry-sims3 | Web | 1. srpna 2016 v 5:51 | Reagovat

[1]: děkuju :) mně se tahle úvodka taky líbí, ale zas tam nemají obličeje no... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama