Pieces | 2x01 | The Funeral

5. října 2016 v 23:57 | Berry |  Pieces 2

Po dlouhém čekání je tady konečně první díl druhé série Pieces!
Na začátek chci jenom poděkovat všem za milé komentáře a že to vůbec někdo čte. Upřímně jsem si nikdy nemyslela, že Pieces někdy budu moct dělat pořádně. Když jsem je v roce 2012 začala, bylo to na počítači, který měl víc problémů, než pacient na psychiatrii. Grafika byla hrozná, hra pomalá a padala. Pak přišel počítač nový, The Sims 4 a Pieces jsou tam, kde jsou. Snažím se je pořád posouvat dál, na každém dílu si nechat záležet, nemít mezery v ději atd.
Dál se chci omluvit, že první díly série jsou trochu o ničem a nebudou nijak dlouhé, ale mějte strpení, bude to jízda. :)
Teď už přeju příjemné čtení.Uplynul týden od Ianovi smrti. Měl pohřeb. Jeho rodina partě dala prostor pro jejich truchlení. Samantha nemohla přestat brečet a Claire ji utěšovala. Nemohla přestat dávat si to za vinu. Hannah taky brečela. Pro jednou na tom byly se Samanthou stejně. Také se z toho vinila. Ale pravda byla taková, že svou vinu na tom měli všichni. Ani Emilyino oko nezůstalo suché, ale nedávala to najevo. Chuck měl proslov, protože byl ze všech nejlepším řečníkem. Wade tam byl jen proto, že ho znal tenkrát a přišlo mu to jako slušnost. Max s Andrewem prostě mlčeli.


Po pohřbu se jelo k Chuckovi. Nálada byla na bodu mrazu. Nikdo pořádně nevěděl, co má zrovna teď říkat. Nic nebylo vhodné.
Tak tam prostě chvíli jen stáli, nebo seděli a mlčeli.


Chuck pak samozřejmě dostal inteligentní nápad a všem nalil drinky. Začali je do sebe kopat a atmosféra se pomalu začala uvolňovat. Ikdyž zpočátku to bylo ještě horší. Všichni si uvědomovali, že Ian je nadobro pryč. Ačkoliv mu nikdo nikdy nevěnoval extra pozornost, tak byl součást party. A teď byl pryč a chyběl tam. Jistě, byl mezi nimi teď Wade, ale nebyl to Ian.


Tak po 3. skleničce si všichni začali povídat. Max, Chuck a Wade si povídali spolu. Hannah dokonce mluvila s Andrewem, což bylo možná tím, že její tolerance k alkoholu byla dost mizerná a ona začínala být opilá. Ale Andrewovi to bylo jedno. A Sam si povídala s Claire a Emily. Povídali si o všem a o ničem.


Po dalších pár skleničkách se Hannah zvedla.
"Tak když jsme všichni tady, tak bych Vám chtěla něco říct. Příští rok se hlásím na UPENN. Takže budu pryč. A možná se do New Yorku nebudu vracet ani na léto. To uvidím podle reakce rodičů. Ale prostě.. Chtěla jsem vám to všem říct. Já vim, že vám to žíly nikomu netrhá. Jsem přece malá naivní Hannah." zakončila svou řeč.
Pak samozřejmě přišly reakce, že jim bude chybět a bla bla, ale těžko říct, co z toho byla pravda.

O PÁR TÝDNŮ POZDĚJISamantha a Claire se zastavily ve Starbucks, jak už bylo jejich zvykem a procházely se po Central Parku.
"Tak co, platí tvůj každoroční brunch na zahájení školy?" zeptala se Samantha Claire.
"Samozřejmě, to si nikdy nenechám ujít." odpověděla jí Samantha.
"Letos to bude jiný, co? Maturujem. Příští rok můžeme být každej úplně jinde na vysoký."
"Pořád se budeme vídat, stejně nejdůležitější jsme my dvě."
Samantha se usmála.


"No a co vůbec ty a Wade?" zeptala se najednou Samantha.
Claire jí před pár týdny řekla, co se s ním stalo, ale vynechala tu část o Andrewovi. Ale teď se přecejenom trochu zarazila. Pořád byla jako na trní, když slyšela jeho jméno.
"No, nic." odvrátila pohled. "Na jednu stranu mu věřím a na druhou ne, a to je pak fakt těžký."

PŘED 3 LETY"Jak to jako myslíš, že se stěhuješ?! Prostě jen tak?!" rozčilovala se 15 letá Claire se slzami v očích.
"Nemůžu za to, co chtějí moji rodiče, proti tomu jít nemůžu! Víš, že tě miluju." vysvětloval jí Wade.
"Kdybys mě miloval, tak víc bojuješ!"
"Nemůžu. Je mi to líto, je konec, Claire."
Claire se rozbrečela a z parku utekla.


Líbil se díl?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karka15 Karka15 | E-mail | Web | 6. října 2016 v 12:22 | Reagovat

Skvělý! Ale skončilo to tak nějak..divně. Jakoby se za ten díl nic nestalo. :D Jinak se teším na další díl. Na tu jízdu co slibuješ. :)

2 Mrs. Nobody Mrs. Nobody | Web | 6. října 2016 v 13:31 | Reagovat

Super. Mně se díl líbil a například konečně vím, co je Wade aspoň trochu zač. Popravdě mi Ian bude chybět.. no, budu si muset zvyknout, pokud z toho teda nechceš udělat fantasy a nějaké oživování, což asi nechceš :D Těším se na další díl, jak se to rozjede.. :)

3 berry-sims3 berry-sims3 | Web | 8. října 2016 v 22:47 | Reagovat

[1]: teď pár dílů se tam toho moc dít nebude, ale přijde to :)

[2]: mně tam Ian nechybí :D

4 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 15. října 2016 v 15:15 | Reagovat

Páni smutný díl..:( Jsem zvědavá na další díly. Akorát si to skoro už nepamatuju, co se tam všechno stalo.:D Musím si oživit paměť.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama